| 
  • If you are citizen of an European Union member nation, you may not use this service unless you are at least 16 years old.

  • Finally, you can manage your Google Docs, uploads, and email attachments (plus Dropbox and Slack files) in one convenient place. Claim a free account, and in less than 2 minutes, Dokkio (from the makers of PBworks) can automatically organize your content for you.

View
 

6 YHTEYSTIEDOT

Page history last edited by Susanna Leimio 8 months, 1 week ago

 

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä. 

 

Susanna Leimio

Ehkäisevän mielenterveys- ja päihdetyön seutukoordinaattori

Sosiaalialan osaamiskeskus Verso

Kirkkokatu 29 A, 15140 Lahti

p. 044 729 7984

susanna.leimio [at] phhyky.fi

twitter: @LeimioSusanna

 

 

Päijät-Hämeen ehkäisevän mielenterveys- ja päihdetyön seutukoordinaatioryhmä:

 

ASIKKALA: Saila Juntunen, hyvinvointikoordinaattori, p.  044 7780 022, saila. juntunen [at] asikkala.fi

HARTOLA: Jenni Palkeinen, jenni.palkeinen [at] hartola.fi, p.

HEINOLA: Kirsi-Marja Vihervaara, terveysliikuntakoordinaattori, p. 044 797 6939, kirsi-marja.vihervaara [at] heinola.fi

HOLLOLA: Antti Anttonen, hyvinvointikoordinaattori, p. 044 780 1230, antti.anttonen [at] hollola.fi

IITTI: Irina Barkman, hyvinvointikoordinaattori, p. 0400 932 135, irina.barkman [at] iitti.fi

KÄRKÖLÄ: Erno Lampinen, nuoriso-ohjaaja, p. 044 770 2170, erno.lampinen [at] karkola.fi

LAHTI: Marja Mikola, ehkäisevän mielenterveys- ja päihdetyön koordinaattori, p. 044 482 6378, marja.mikola [at] lahti.fi

MYRSKYLÄ: Jaana Keisala, vapaa-aikasihteeri, p. 040 596 9856, jaana.keisala [at] myrskylä.fi

ORIMATTILA: Kristiina Hämäläinen, hyvinvointipäällikkö, p. 0407402982, kristiina.hamalainen [at] orimattila.fi

PADASJOKI: Eveliina Nieminen, etsivä nuorisotyöntekijä, p. 044 720 2088, eveliina. nieminen [at] padasjoki.fi

PUKKILA: Piritta Ahl, nuoriso- ja vapaa-ajan toiminnanohjaaja, p. 040 580 4231, piritta.ahl [at] pukkila.fi

SYSMÄ: Marika Virman, marika.virman [at] sysma.fi 

 

EHKÄISEVÄ PÄIHDETYÖ EHYT RY: Heli Vaija, aluekoordinaattori, p. 044 510 0228, heli.vaija [at] ehyt.fi, www.ehyt.fi

PHHYKY / Hyvinvoinnin ja terveyden edistäminen: Heli Lehtovaara, alueellinen hyvinvointikoordinaattori, p. 044 440 3705, heli.lehtovaara [at] phhyky.fi

PÄIJÄT-HÄMEEN SOSIAALIPSYKIATRINEN SÄÄTIÖ / MENTE-palvelut: Virpi Penna, palvelujohtaja, p. 040 137 6894, virpi.penna [at] mente.fi

 

Comments (0)

You don't have permission to comment on this page.